TEKMOVANJA
RAZPORED Dvoransko prvenstvo Kadeti U-10 KADETI (Skupina B) U-12 KADETI (Skupina A) U-13 KADETI U-16 Mladinci/ U-19 Člani Interliga - Člani Članice Interliga - Članice INTERLIGA-DVORANA- ČLANI Reprezentanca Slovenije Mobilna in web vrstica STRELCI
LESTVICA

LESTVICA

LESTVICA PRVENSTVO 2016-2017

 

LESTVICA (PDF) datum 24.5.2017 klikni!!

 

 

 

DRŽAVNE PRVENSTVO NA PROSTEM (4.10.2016)


U-10
EKIPA                  TEKME ZMAGA REMI PORAZ    GOL    TOČKE

HK Moravske Toplice   2          1          0       0        8:4        3
HK Lipovci                  2         0           0       1        4:8        3               
 

U-13:
EKIPA                     TEKME  ZMAGA  REMI  PORAZ    GOL    TOČKE
HK Moravske Toplice    2         2            0        0            9:2     6         
HK Lipovci                  2         0            0        2            2:9      0



U-19:
EKIPA                  TEKME  ZMAGA  REMI  PORAZ    GOL    TOČKE
HK Lipovci                  1          1         0         0         10:0       3
HK Moravske Toplice    1         0         0         1          0:10       0                
HK Triglav Predanovci  0         0          0        0           0:0        0

Članice:
EKIPA                   TEK   ZM  REMI  PORAZ    GOL    TOČKE
HK Moravske Toplice  0     0     0          0          0:0      0
HK Triglav Predanovci 0     0     0         0           0:0     0

ČLANI:
EKIPA                    TEKME Z  REMI PORAZ    GOL    TOČKE
HK Lipovci                 1       1    0        0          5:2       3
HK Triglav Predanovci 0       0    0        0          0:0       0
HK Moravske Toplice   1       0    0        1          2:5       0


HRVASKA- SLOVENSKA PRVENSTVO - ČLANICE (UPDATED: 31.10.2016)

1. Mladost       5/5/0/0     57:02  15
2. Zrinjevac     5/3/0/2     44:11    9
3. Mor.Top.      5/3/0/2     40:20    9
4. Zelina          5/3/0/2    25:10    9
5. Zelina 2       5/0/1/4     00:49    1
6. Trešnjevka   5/0/1/4     00:74    1

 

HRVAŠKA-SLOVSNKA PRVESNTVO LIGA 2 - ČLANI  (UPDATED 31.10.2016)

1. Lipovci       6/6/0/0    30:10   18
2. Triglav       6/4/0/2    29:14   12
3. Mor.Topl.    6/4/0/2    19:12   12
4. Concordia   6/3/0/3    22:15    9
5. Trešnjevka  6/3/0/3    19:12    9
6. Zelina 2      6/1/0/5    07:38    2
7. Mladost 2    6/0/0/6    11:36    0