Aktualno

Hudi začetek članov Lipovcev

Novo, dvaindvajseto prvenstvo Slovenije v dvoranskem hokeju na travi se je začelo. In to z tekmami  med Moravskimi Toplicami in Lipovci. Igralci Triglava Predanovci so namreč bili na gostovanju v tujini in bodo svoje tekme odigrali prihajajoči vikend.

Prvi tekmovalni dan so najprej palice prekrižali hokejski naraščajniki. Desetletniki Moravskih Toplic so bili v izraziti premoči proti vrstnikom iz Lipovcev a tudi zelo neučinkoviti. Že v naslednji tekmi so jim z enako mero vrnili dvanajstletniki iz Lipovcev. Povsem izenačen dvoboj pa so prikazali igralci do štirinajst let. Mladi mojstri bele žogice so tako opravili odličen uvod v edino člansko srečanje dneva. V dvoboju članov Lipovcev in Moravskih Toplic so prvi začeli z njim znanim stilom igre - hitro, domiselno in učinkovito. Od prve minute so pokrivali nasprotne igralce po celem igrišču in že v 2. minuti zadeli za vodstvo 1:0. Martin Mesarič, strelec prvega zadetka je že 2 minuti pozneje zadel za povišanje vodstva, do odmora pa je vlogo krvnika opravil Boštjan Stanko z tremi zadetki in Dominik Mesarič z enim.Tako so  lanski dvoranski podprvaki imeli do odmora že neulovljivo prednost.

VEČ ------>

V drugem polčasu so sicer igralci Moravskih Toplic bili na trenutke precej nevarni, imeli vsaj pet priložnosti za zadetek pa je žogica
vedno za las zgrešila vrata, enkrat pa jo je z golove črte snel Franc Maučec. Kar ni uspelo Moravskim Toplicam je uspelo Lipovcem, ki so
 z nezmanjšano vnemo odigrali do zadnje minute in povsem zasluženo zmagali. In Moravske Toplice? Dvomimo, da se z te tekme niso
česa naučili  in dvomimo da lahko odigrajo dve tekmi tako slabo. Odgovor bomo dobili že naslednji vikend, ko se bodo pomerile prav
vse selekcije  Triglava Predanovci z ekipama Moravskih Toplic in Lipovcev.