COMPLETE INDOOR COMPETION PROGRAM IN SLOVENIA SEASON 2016-2017

18. 12. 2016, Puconci - GREEN SPORTHALL AT THE OŠ Puconci

Ob 10.30 U19 Triglav Predanovci - Lipovci
Ob 11.20 U19 Moravske Toplice – Triglav Predanovci
Ob 12.10 U19 Lipovci – Moravske Toplice
Ob 13.00 U10 Lipovci : Moravske Toplice
Ob 13.40 člani Triglav Predanovci : Moravske Toplice
Ob 14.30 U13 Moravske Toplice : Lipovci
Ob 15.10 člani Lipovci : Triglav Predanovci
Ob 16.00 članice Moravske Toplice : Triglav Predanovci
Ob 16.50 člani Moravske Toplice : Lipovci
Dvorano pripravlja in pospravlja HK Triglav Predanovci

18. 12. 2016, PUCONCI - ZELENA ŠPORTNA DVORANA (OŠ PUCONCI)

Ob 10.30    U19       Triglav Predanovci  - Lipovci
Ob 11.20    U19       Moravske Toplice – Triglav Predanovci
Ob 12.10    U19       Lipovci – Moravske Toplice
Ob 13.00    U10       Lipovci : Moravske Toplice
Ob 13.40    člani      Triglav Predanovci : Moravske Toplice
Ob 14.30    U13       Moravske Toplice : Lipovci
Ob 15.10   člani       Lipovci : Triglav Predanovci
Ob 16.00   članice   Moravske Toplice : Triglav Predanovci
Ob 16.50   člani       Moravske Toplice : Lipovci

Dvorano pripravlja in pospravlja HK Triglav Predanovci



22. 1 . 2017, Murska Sobota - ŠPORTNA DOVRANA OŠ3

Ob 12.00 U19 Lipovci – Moravske Toplice
Ob 12.50 U19 Triglav Predanovci - Lipovci
Ob 13.40 U19 Moravske Toplice – Triglav Predanovci
Ob 14.30 U10 Moravske Toplice : Lipovci
Ob 15.10 člani Lipovci : Triglav Predanovci
Ob 16.00 U13 Lipovci : Moravske Toplice
Ob 16.40 člani Moravske Toplice : Lipovci
Ob 17.30 članice Triglav Predanovci : Moravske Toplice
Ob 18.20 člani Triglav Predanovci : Moravske Toplice
Dvorano pripravljajo Lipovci, pospravljajo Moravske Toplice


29. 1. 2017, PUCONCI - ZELENA ŠPORTNA DVORANA (OŠ PUCONCI)

Ob 8.30 U19 Moravske Toplice : Triglav Predanovci
Ob 9.20 U19 Lipovci : Moravske Toplice
Ob 10.10 U19 Triglav Predanovci : Lipovci
Ob 11.00 U10 Lipovci : Moravske Toplice
Ob 11.50 člani Moravske Toplice : Lipovci
Ob 12.40 U13 Lipovci : Moravske Toplice
Ob 13.20 člani Triglav Predanovci : Moravske Toplice
Ob 14.10 članice Triglav Predanovci : Moravske Toplice
Ob 15.00 člani Lipovci : Triglav Predanovci
Dvorano pripravlja in pospravlja Triglav Predanovci


5. 2. 2017, Murska Sobota, Finale - ŠPORTNA DOVRANA OŠ3

Ob 13.00 Finale U10 Lipovci : Moravske Toplice
Ob 14.00 Finale U19
Ob 15.00 Finale U13 Moravske Toplice : Lipovci
Ob 16.00 Finale članice Moravske Toplice : Triglav Predanovci
Ob 17.00 Finale člani
Dvorano pripravljajo Moravske Toplice, pospravljajo Moravske Toplice ali Lipovci (kateri bo finalist)